Jdi na obsah Jdi na menu
 


Motocykly

22. 5. 2008

MOTOCYKLY

Motorky jsou v San Andreas druhým dopravním prostředkem, protože s nimi se dostanete rychle na určené místo ve městě i na venkově...Hlavní výhoda je v tom, že se musíte hodně snažit, aby vám motorka začala hořet... nyní už k samotným modelům..

 

WAYFARER

Obrazek

Vlastnosti: Tato motorka patří k těm největším v San andreas.Má zajímavý design, ale co se týče rychlosti, není její výkon zrovna nejlepší. Je to taková klasická cestovní motorka, kterou můžete potkat na venkově a na dálnicích.
Výskyt: Na dálnicích, na venkově a v pouštích..

V reálu se jedná o : Honda Goldwing.

 

FREEWAY

Obrazek

Vlastnosti:Tento  chopper připomíná motorku  Harley Davidson.Jinak není nijak zajímavá..Zatáčí se s ní špatně, dělá dost velké smyky, když zmáčknete ruční brzdu..Snad je hezký jen zvuk motoru..Rychlost je docela dobrá, postačující...

Výskyt: Na dálnicích, Bone County, Flint Intersection - u pumpy RS Haul, Las Venturas - u autoškoly po splnění všech misí na bronzovou...

v reálu se jedná o: Nějaký Harley Davidson.

 

PCJ 600

Obrazek

Vlastnosti: Tato motorka patří k těm nejčastějším motorkám ve městě...Její rychlost je docela dobrá a hodí se i na unikátní skoky.Dobře se s ní zatáčí, ale nečekejte od ni nic zvláštního. Co byste čekali od šestikila...

Výskyt: Ve všech hlavních městech..

V reálu se jedná o: Kawasaki ZX.

FCR 900

Obrazek

Vlastnosti: Tato motorka je velmi dobrá. Její rychlost každý ocení, neboť je to druhá nejrychlejší motorka v San Andreas. Zvuk motoru je moc pěkný a dobře se při jízdě poslouchá. Pokud se jedná o různé triky na této motorce, velice dobře se dá zvednout na zadní kolo. Je to nejpovedenější motocykl v SA.
Výskyt: San Fierro- Paradiso, Las Venturas- Po splnění autoškoly na stříbrnou medaili, Las Venturas- Roca Escalante.
V reálu se jedná o:  Kawasaki Ninja.

 

HPV 1000

Obrazek

Vlastnosti: Tato policejní motorka má docela výkonný motor, ale púsobí tak trochu neohrabaně. Jinak není nijak zajímavá, snad jen to, že na ní můžete plnit policejní mise...
Výskyt: Ve všech městech, pokud je chcete přivolat, zkuste to tak na 2 hvězdičky...
Vreálu se jedná o: Policejní HPV.

 

FAGGIO

 

Obrazek

Vlastnosti: Tento moped je klasickým dopravním prostředkem po městě, zvláštní je, že vžádném městě není toto pravda...Doporučuju si tento skútr nebrat...Rychlost malá, design taky nic moc..Je velmi obratný, to je snad jeho plus oproti ostatním..Zkrátka starý známý skútr Faggio z Vice City..
Výskyt: Los Santos- Santa Maria Beach, Las Venturas- burger shop v Redsands East..
V reálu se jedná o: Skútr Piaggio.

 

PIZZABOY

Obrazek

Vlastnosti: Obyčejný skútr, na kterém můžete plnit mise- rozvážení pizzy...
Výskyt: Většinou je umístěn někde za Pizerií.
V reálu se jedná o: Nějaký skútr...

BF 400

 

Obrazek

Vlastnosti: Normální čtyřstovka, jezdící hlavně po San Fierru...Jizdní vlastnosti jsou základní. Dá se s ní jet, ale není to motorka na dlouhé cesty...
Výskyt: San Fierro.
V Reálu se jedná o: Silniční Honda.

 

NRG 500

 

Obrazek

Vlastnosti: Tato motorka patří k nejrychlejším motorkám v San Andreas..Nikdy jsem ji neviděl, že by s ní někdo jezdil, má určená místa, kde je. Dají se s ní velmi dobře plnit unikátní skoky..Vzhled a ovladatelnost této motorky jsou velmi dobré..Škoda je, že tato motorka parkuje jen na pár místech..
Výskyt: San Fierro- Easter Basin, letiště   Los Santos- East  Beach- (Nadzemní garáže), Las Venturas- Autoškola( mise po splnění na zlatou ).
V reálu se jedná o: Motocykl Ducatti.

 

SANCHEZ

 

Obrazek

Vlastnosti: Klasická krosová motorka, která se hodí do terénu..Jízdní vlastnosti normální...
Výskyt: Venkov, The Farm, Mount Chillad- Chatka u vjezdové cesty na horu, Leaffy Hollow.
V reálu se jedná o: Krosovou motorku KTM nebo Husqarna.

 

 

 

vyrobil milosch.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Strident blood press symptoms

(ABydayelaway, 8. 10. 2018 9:33)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-pfizer-france/

Can you remain in effect the stress

(ASoaggitahok, 30. 7. 2018 20:16)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-100mg-pas-cher-lyon/